AGMI

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 34 363-82-94
napisz: info@agmi-tuning.com
Zaloguj się
Zaloguj się lub załóż konto
Przypomnij hasło
0,00 0 Koszyk
Twoje zamówienie
Razem:0,00zł
+ koszty wysyłki
Strona główna / AKCESORIA SAMOCHODOWE / Przydatne
w podróży
/ 2x URZĄDZENIE PRZYTRZYMUJĄCA PAS SMART KID BELT

2x URZĄDZENIE PRZYTRZYMUJĄCA PAS SMART KID BELT

2x URZĄDZENIE PRZYTRZYMUJĄCA PAS SMART KID BELT

159,00 zł
0.0
Zobacz opinie ( 0 opinii)
+ koszty wysyłki od 0 zł

Dodatkowe informacje

1.jpg (104 KB)

2 x URZĄDZENIE PRZYTRZYMUJĄCE PAS SMART KID BELT
Cena za 2 szt


Pas bezpiecznie zastępuje fotelik oraz podkładkę.

Posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa europejskiego ECE 44/04 oraz amerykański FMVSS213 pozwalające zgodnie z prawem na przewożenie dzieci w pojazdach.

Bezpieczeństwo

Smart Kid Belt umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci. Zostało skonstruowane przez ludzi, którzy od 20 lat pracują w branży.

Dzięki ich doświadczeniu i determinacji, powstał produkt, który dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci z grup 2 i 3 (rekomendujemy od 5-12 lat, 15-36kg).

Uniwersalność.

Smart Kid Belt zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka.

Jego montaż jest łatwy i szybki, a cena odpowiednia na każdą kieszeń. Pasuje do każdego modelu samochodu.

Parametry:

Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne

Dominujący kolor: Czarno-czerwony

Rodzaj: Urządzenie przytrzymujące
 

2.jpg (60 KB)

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu łatwo je przechowasz! Nie zajmuje wiele miejsca w aucie! Trójka dzieci na tylnej kanapie ze Smart Kid Belt przestaje być problemem. Możesz podróżować z trójką dzieci gdziekolwiek chcesz bez żadnych utrudnień.

3.jpg (49 KB)

SPOSÓB MONTAŻU SMART KID BELT:

- ZAPNIJ DOLNĄ KLAMRĘ. Posadź swoje dziecko na kanapie samochodowej, usadź je tak by opierało się plecami o oparcie. Następnie zapnij samochodowy pas bezpieczeństwa. Teraz wepnij dolną klamrę Smart Kid Belt w pas samochodowy. Zrób to jak najniżej, najlepiej w miejscu, gdzie dolna część pasa wychodzi spod kanapy i zaczyna przechodzić obok ud dziecka. Wpięcie dolnej klamry Smart Kid Belt w pas bezpieczeństwa, dopasowuje jego długość na odcinku lędźwiowym!
- USTAW DŁUGOŚĆ URZĄDZENIA. Po wpięciu pasa w dolną klamrę, dopasuj długość Smart Kid Belt do wzrostu dziecka. Urządzenie Smart Kid Belt daje rodzicom możliwość bardzo dokładnego dopasowania go do wzrostu pociechy. Wykorzystaj to i ustaw urządzenie tak, by po rozwinięciu go, górna klamra była na wysokości 5cm (trzy palce) powyżej ramienia. Dzięki możliwości dopasowania Smart Kid Belt do wzrostu dziecka, urządzenie będzie rosło razem z nim. Jeden pas wystarczy Wam na wiele lat!
- ZAPNIJ GÓRNĄ KLAMRĘ. Po ustawieniu długości urządzenia Smart Kid Belt i upewnieniu się, że jego górna klamra jest na wysokości 5 cm powyżej ramion, wepnij ją w górną część pasa samochodowego. Pamiętaj, żeby wpiąć klamrę tak, by górny pas samochodowy przechodził między ramieniem, a szyją dziecka. Dzięki wpięciu górnej klamry Smart Kid Belt, odcinek obojczykowy pasa samochodowego, będzie dobrze chronił dziecko.
HOMOLOGACJA

Smart Kid Belt posiada homologację ECE  E20 44R-04 4013 z dnia 11.07.2017 wydaną przez Transportowy Dozór Techniczny na podstawie badań Przemysłowego Instytutu Motoryzacji PIMOT.

Do każdego sprzedanego egzemplarza dodajemy kopię homologacji!
 

6.jpg (142 KB)

Dodaj opinię
Jeżeli kupiłeś ten produkt możesz go ocenić i dodać swoją opinię.