O firmie

Jesteśmy firmą istniejącą od kilku lat na rynku polskim zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów samochodowych i tuningowych. Staramy się ciągle rozszerzać nasz asortyment. Sklep internetowy jest jednym z działów naszej działalności poza tym zajmujemy się tapicerstwem samochodowym w szerokim tego słowa znaczeniu. W zakresie tapicerstwa firma AGMI zajmuje się:

- obszywaniem profesjonalnie kierownic
- obszywaniem gałek
- wykonywaniem tapicerki skórzanej
- naprawą popsutych foteli
- obszywaniem boczków
- uzupełnianiem starych zniszczonych foteli gąbką
- oferujemy również dywaniki welurowe wykonywane pod model

Dzięki dużemu zaangażowaniu, ciągłym analizom rynku i potrzeb klientów, osiągnęliśmy znaczną pozycję w branży motoryzacyjnej.W swojej ofercie posiadamy gamę akcesoriów samochodowych. Od początku istnienia firmy za główny swój cel obraliśmy sobie zapewnienie maksymalnej satysfakcji Klientów, kompleksowe zaspokojenie ich potrzeb oraz dostarczania towarów  wysokiej, gwarantowanej jakości w doskonałej cenie. Stale dostosowujemy asortyment do zmieniających się potrzeb i gustów Klienta. Koncentrujemy swą uwagę na estetyce, jakości i trwałości naszych wyrobów.
Zakupy u nas to 100%  bezpieczeństwa jak i satysfakcji. Gwarantujemy wszystkim naszym klientom profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę i towar idealnie zabezpieczony zgodny z opisem.  Staramy się by wszystkie produkty zostały zaprezentowane  w jak najbardziej wiarygodny sposób, tak aby nasi Klienci mogli podjąć świadomą decyzję o ich zakupie.

Jesteśmy w stanie wyszukać każdy interesujący klienta produkt (akcesoria samochodowe) i przygotować konkurencyjną ofertę. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Każda udana transakcja i zadowolony Klient stanowi dla nas najwyższą gratyfikację.

Zespół agmi-tuning.com życzy udanych zakupów !!!!Projekt i wykonanie: Redhand.pl

Liczba użytkowników on-line w sklepie: 8