AGMI

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 34 363-82-94
napisz: info@agmi-tuning.com
Zaloguj się
Zaloguj się lub załóż konto
Przypomnij hasło
0,00 0 Koszyk
Twoje zamówienie
Razem:0,00zł
+ koszty wysyłki
Strona główna / O nas

AGMI Producent akcesoriów samochodowych

Jesteśmy firmą istniejącą od kilku lat na rynku polskim zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów samochodowych i tuningowych.

Staramy się ciągle rozszerzać nasz asortyment. Sklep internetowy jest jednym z działów naszej działalności poza tym zajmujemy się tapicerstwem samochodowym w szerokim tego słowa znaczeniu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dzięki dużemu zaangażowaniu, ciągłym analizom rynku i potrzeb klientów, osiągnęliśmy znaczną pozycję w branży motoryzacyjnej.

W swojej ofercie posiadamy gamę akcesoriów samochodowych. Od początku istnienia firmy za główny swój cel obraliśmy sobie zapewnienie maksymalnej satysfakcji Klientów, kompleksowe zaspokojenie ich potrzeb oraz dostarczania towarów wysokiej, gwarantowanej jakości w doskonałej cenie. Stale dostosowujemy asortyment do zmieniających się potrzeb i gustów Klienta. Koncentrujemy swą uwagę na estetyce, jakości i trwałości naszych wyrobów.

Zakupy u nas to 100% bezpieczeństwa jak i satysfakcji.

Gwarantujemy wszystkim naszym klientom profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę i towar idealnie zabezpieczony zgodny z opisem. Staramy się by wszystkie produkty zostały zaprezentowane w jak najbardziej wiarygodny sposób, tak aby nasi Klienci mogli podjąć świadomą decyzję o ich zakupie.

Jesteśmy w stanie wyszukać każdy interesujący klienta produkt (akcesoria samochodowe) i przygotować konkurencyjną ofertę. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych