AGMI

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 34 363-82-94
napisz: info@agmi-tuning.com
Zaloguj się
Zaloguj się lub załóż konto
Przypomnij hasło
0,00 0 Koszyk
Twoje zamówienie
Razem:0,00zł
+ koszty wysyłki
Strona główna / ZGODY

ZGODY

  1. Administratorem danych osobowych jest firma P.P.H.U. "AGMI" MICHAŁ KOĆWIN, e-mail: info@agmi-tuning.com
  2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
    Cofnięcia zgody dokonać można przez wysłanie maila na adres ...................
  3. Odbiorcami (Procesorami Powierzenia) powierzonych danych osobowych będą:
    • podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora danych.
  4. Przekazane dane przetwarzane będą przy wykorzystaniu infrastruktury technicznej (serwerów) Procesora Powierzenia ulokowanych ............
  5. Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 40 dni od dnia realizacji zwrotu /reklamacji, a następnie zostaną usunięte.
  6. Przysługują mi prawa do:
    • Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
    • Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
    • Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
    • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
    • Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
  7. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).
  8. Pobierz Formularz Zwrotu --> Kliknij